archeus

archeus

Firma w okresie ferii zimowych bedzie nieczynna.

28 stycznia - 10 lutego

Oferta Pracy

Rodo

Artykuł 5 RODO

Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych

1. Dane osobowe muszą być:

a) przetwarzane zgodnie z prawem, rzetelnie i w sposób przejrzysty dla osoby, której dane dotyczą („zgodność z prawem, rzetelność i przejrzystość”);

b) zbierane w konkretnych, wyraźnych i prawnie uzasadnionych celach i nieprzetwarzane dalej w sposób niezgodny z tymi celami; dalsze przetwarzanie do celów archiwalnych w interesie publicznym, do celów badań naukowych lub historycznych lub do celów statystycznych nie jest uznawane w myśl art. 89 ust. 1 za niezgodne z pierwotnymi celami („ograniczenie celu”);

c) adekwatne, stosowne oraz ograniczone do tego, co niezbędne do celów, w których są przetwarzane („minimalizacja danych”);

d) prawidłowe i w razie potrzeby uaktualniane; należy podjąć wszelkie rozsądne działania, aby dane osobowe, które są nieprawidłowe w świetle celów ich przetwarzania, zostały niezwłocznie usunięte lub sprostowane („prawidłowość”);

e) przechowywane w formie umożliwiającej identyfikację osoby, której dane dotyczą, przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celów, w których dane te są przetwarzane; dane osobowe można przechowywać przez okres dłuższy, o ile będą one przetwarzane wyłącznie do celów archiwalnych w interesie publicznym, do celów badań naukowych lub historycznych lub do celów statystycznych na mocy art. 89 ust. 1, z zastrzeżeniem że wdrożone zostaną odpowiednie środki techniczne i organizacyjne wymagane na mocy niniejszego rozporządzenia w celu ochrony praw i wolności osób, których dane dotyczą („ograniczenie przechowywania”);

f) przetwarzane w sposób zapewniający odpowiednie bezpieczeństwo danych osobowych, w tym ochronę przed niedozwolonym lub niezgodnym z prawem przetwarzaniem oraz przypadkową utratą, zniszczeniem lub uszkodzeniem, za pomocą odpowiednich środków technicznych lub organizacyjnych („integralność i poufność”).

2. Administrator jest odpowiedzialny za przestrzeganie przepisów ust. 1 i musi być w stanie wykazać ich przestrzeganie („rozliczalność”).

Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: okolice Siedlec

Kogo szukamy:

Nasz idealny Kandydat posiada doświadczenie na podobnym stanowisku, kierunkowe wykształcenie i swobodnie komunikuje się w języku angielskim. Ponadto potrafi organizować własną pracę.

Oczekujemy:

Odpowiedzialności systemowej i dokumentacyjnej nad obiegiem opakowań zwrotnych (stany i salda)

Efektywnego planowania wysyłek i zwrotów opakowań w transporcie krajowym i zagranicznym

Zapewnienia zgodności i terminowości realizowanych dostaw/ odbiorów opakowań

Efektywnej współpracy z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi w zakresie obrotu opakowań zwrotnych (uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności)

Oferujemy:

Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w młodym, dynamicznym zespole i możliwość rozwoju zawodowego

Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Dużą samodzielność działania oraz realny wpływ na kształt powierzonych projektów

Dofinansowanie do karty MultiSport

Oferta stażu

Stażysta w Dziale Logistyki

Obowiązki:

wsparcie działu logistyki w bieżących działaniach operacyjnych

monitorowanie terminowej realizacji umów zakupu i sprzedaży, awizowanie dostaw do klientów (kupujący, sprzedający, magazyny)

przygotowanie, prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji transportowej

wprowadzanie danych dotyczących realizowanych przewozów do programu logistycznego

prowadzenie rejestru firm transportowych i spedycyjnych

kontrola i weryfikacja danych przedstawianych przez dostawców usług transportowych

Wymagania:

student/ka studiów magisterskich na kierunku o profilu ekonomicznym/technicznym

dyspozycyjność do odbycia stażu pięć dni w tygodniu

dobra (min. B1) znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

praktyczna znajomość obsługi programu MS Excel umożliwiająca codzienną pracę w tym programie

samodzielność, dokładność w działaniu oraz umiejętność zarządzania czasem

umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów

inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

umowa zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie

profesjonalne wdrożenie do pełnionej funkcji

samodzielne i rozwojowe zadania

przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych współpracowników

referencje po zakończonym stażu

możliwość kontynuacji współpracy po zakończonym stażu

nowoczesne biuro, doskonale skomunikowane z trójmiejskimi uczelniami

udział w wydarzeniach integracyjnych

Transport międzynarodowy

Jesteśmy blisko naszych Klientów – nasze terminale i biura spedycyjne znajdują się w różnych częściach Polski.

Dzięki globalnemu zasięgowi Archeus Klienci korzystają z jednolitych standardów i obsługi handlowo-operacyjnej w języku odbiorcy.

Współpraca z innymi spółkami Grupy Archeus pozwala nam zaproponować niezwykle elastyczne, dedykowane rozwiązania logistyczne, łączące różne rodzaje transportu i usługi dodatkowe.

Certyfikowane systemy zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem i higieną pracy, a także zarządzania środowiskowego najlepiej świadczą o tym, że jakość naszych usług jest dla nas priorytetem.

Przewozy realizujemy wyłącznie za pośrednictwem zaufanych, profesjonalnych partnerów.

Cechą charakterystyczną dla naszego serwisu są krótkie czasy dostaw dla drobnicy, ładunków częściowych, całopojazdowych i różnych typów transportu specjalnego.

Rozbudowana sieć lokalnych oddziałów w całej Europie pozwala nam zaoferować:

Drobnica – codziennie wyjazdy dla przesyłek do 3500kg Ładunki częściowe – bezpośrednia dostawa od nadawcy do odbiorcy w krótkim czasie Transport całopojazdowy i

specjalny na terenie całej Europy Szybka realizacja i atrakcyjne stawki Śledzenie przesyłek za pośrednictwem Track&Trace

Transport krajowy

Transport krajowy Siedlce. Oferujemy profesjonalne usługi transportu i spedycji dla klientów z Siedlce, oraz całej Polski. Przewozimy dla Państwa ładunki w ruchu międzynarodowym oraz krajowym.

Transport krajowy od 30kg do 54 ton to nasza specjalność. Zapraszamy na stronę główną. Tu znajdziecie Państwo więcej szczegółów o naszej profesjonalnej działalności w Siedlcach i całej Polsce.

Przybliżony cennik na usługi transportowe wykonywane przez firmę :

Transport na terenie kraju 1,30 - 2,50 zł / km (zależnie od obciążenia oraz wielkości auta)

Transport miejski 80,00 - 180,00 zł / godz. (min. ryczałt 100,00 zł za kurs)

Postój pojazdu 15,00 - 50,00 zł / godz. (postój liczony powyżej 1,5 godz.)

Cennik za 1 km (transport towarowy) :

od 0 kg do 500 kg 1,30 zł / km

od 500 kg do 1000 kg 1,40 zł / km

od 1000 kg do 1500 kg 1,50 zł / km

od 1500 kg do 2500 kg 1,80 zł / km

od 2500 kg do 3500 kg 2,00 zł / km

od 3500 kg do 6000 kg2,50 zł / km

Cennik godzinowy miejski Warszawa - okolice w promieniu do 30 km

auto 5-paletowe 14 m3 100 zł / godz.

auto 8-paletowe 20 m3 125 zł / godz.

auto 14-paletowe 35 m3 150 zł / godz. a

uto 20-paletowe 50 m3 180 zł / godz.

Cennik za 1 km (transport osobowy) :

ilość miejsc 4 + 1 (samochód) 1,50 zł / km

ilość miejsc 6 + 1 (van) 1,70 zł / km

ilość miejsc 8 + 1 (bus) 1,80 zł / km

ilość miejsc 18 + 1 (bus) 2,50 zł / km